Web Tasarim Hizmeti

"Her çalışma bir projedir ve artı değer katmalıdır."
Evet bize göre her web sitesi bir projedir. Bu nedenle site tasarımına hassasiyetle eğilerek projenin gereklerini aşağıdaki adımlardan oluşan bir yolla takip ederiz.

Müşterilerimizi İnternet ortamından nasıl ve hangi yöntemler ile ekonomik şekilde en yüksek faydayı elde edebileceği konusunda bilgilendirirken, çalışma konuları, sektörü, ürünleri ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi ediniriz. Bu toplantı sonucu, izlenecek internet politikası belirlenmiş olur.

Vereceğimiz hizmetlere ilişkin konuların belirlenmesi ve ardından prensip anlaşması ile birlikte, müşterimizin kurumsal kimliği, vizyonu, hedefleri, önerilerimiz ve müşterimizin talebi ile saptanan internet politikası doğrultusunda web sitesinin içeriğini birlikte tespit eder, müşterimizden web sitesinde kullanılabilecek her türlü görsel malzeme ve basılı bilgiyi teslim alırız veya birlikte oluştururuz.

Web sitesinin içeriğinin belirlenmesi ve web sitesi tasarımında kullanılabilecek görsel malzemenin (resim, dia, broşür, metin v.b.) bilgisayar ortamına taşınması ile birlikte tüm bu öğeleri birleştirerek web sitesinin altyapısının oluşturulması için ön çalışmayı başlatırız.
web tasarım
Bir web sitesinin en önemli unsuru olan ve web sitenize ulaşan İnternet kullanıcılarının web siteniz içinde kaybolmadan, istedikleri bilgiye hemen ulaşmalarını sağlayacak dolaşım "navigasyon" altyapısını kurar, kullanılacak teknolojiyi belirler, test eder, bu altyapıda kullanılabilecek görsel malzemenin seçimini yaparız.

Web sitenizin ve sayfalarının ASP, XHTML, CSS, XML, FLASH, JAVA programla dilleri ile üretilmesi sırasında ve öncesinde gözlemlediğimiz, sürekli kontrol ettiğimiz bir başka ayrıntı ise her sayfanın en kısa sürede İnternet kullanıcılarına görüntülenmesini sağlamaktır. Bunun için web sayfalarınızda yer alan grafik öğelerin optimize edilmiş formatta kullanılarak hızlı yüklenmesini sağlarız.

Ortaya çıkarılan tasarım çalışması; web 2.0 teknolojisi ile sayfa bazlı optimizasyon çerçevesinde geliştirilen, içerik yönetimi, ürün yönetimi, müşteri yönetimi, üye yönetimi gibi, yazılımlarımızla entegre edilerek web sitesinin arayüz çalışması hariç tamamen yönetilebilir hale gelmesini sağlarız.

Sözleşme koşullarına uygun olarak üretilen ve ara aşamalarında onayınız alınıp, kontrolleri tamamlanmış olan web siteniz, yalnızca sizin ulaşabileceğiniz bir İnternet adresinde, gerçek internet koşullarında incelemenize sunulur ve yayınlanabilir talimatınız ile internet üzerinde bulunması gereken adrese taşınarak teslim edilir.

MEDIALINE müşterinin kesin fayda sağlayacağı tanıtım yollarını kendine has yöntemlerle çözer.

© 2004-2011 MEDIALINE®. Medya Bilişim Teknolojileri

Site by MEDIALINE