Medialine kimdir

"Ptolemy' nin evren modeli yanlış olmasına rağmen, doğru evren modeli Galileo tarafından deneysel olarak ispatlanana kadar, yaklaşık 600 yıl hüküm sürmüştür..." 
YANLIŞ OLMAYAN İŞLERLE UĞRAŞIYORUZ.

 Medialine Hakkında

MEDIALINE'ın temelleri 1998 yılında Hacettepe Üniversitesinde atılmış, 1999 yılına gelindiğinde altyapısını tamamlayarak internet hizmetleri konusunda iddialı çözümler sunmaya başlamıştır. Her alanda profesyonellik için, Tam Profesyonel kadro fikrini benimseyen yönetim anlayışı ile alanlarında uzman Güzel Sanatlar Fakültesi mezunları, Sistem Mühendisleri, Web Developerları, Macromedia Sertifikalı Designerları ile 1999 yılından beri çözümler sunmaya devam etmektedir.

Web Tasarım konusunda iddialı hizmetler vermeye başlayan MEDIALINE, hizmet ağını genişleterek Web Yazılım, Grafik Tasarım, Ajans Hizmetleri, Digital Katalog (Katalog CD tasarımı), Eğitim Hizmetleri, Kurumsal Eğitimler alanlarında sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

"Her çalışma bir projedir ve artı değer katmalıdır." düşüncesiyle yapılan tüm çalışmalarda titizlik gösterilmekte, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve kesin geridönüşüm hedeflenmektedir. Bu titiz çalışmaların en güzel ifadeside; müşterilerimizin bizim hakkımızdaki ifadelerinde yer almaktadır.

 Medialine Fuar

 

BAŞARI VE ÖDÜLLER


AKUT WEB PROJESİ
Sosyal sorumluluk gereği sponsor olarak görev aldığımız akut.org.tr yi yeniden yapılandırdık, tamamen yönetilebilir bir hale getirdik. Birimler için yönetim tarafından otomatik alt siteler oluşturulabilirken, operasyonlar anlık olarak ziyaretçilere duyurulabiliyor. 

DENİZBANK, ONLINE HALKA ARZ SİSTEMİ
2006 yılında ilk kez denizbank tarafından kullanılan halka arz sistemi 2008 tarihinde firmamız tarafından yeniden yazılmış, sisteme yeni fonksiyonellikler kazandırılmıştır.
İstenmilen formata uygun talep toplamanın yapılıp yapılmadığını internet üzerinden online olarak gerçekleştiren sistemde hatasız talep toplamalar, talep toplamada yapılan hatalar kullanıcıların ekranına ve sisteme tanımlı e-mail adreslerine gönderiliyor. Sistem yöneticisi tarafından yönetilebilen alanlar tamamen yeniden oluşturulmuştur.

AKUT ve VODAFONE VAKFI İLE İLETİŞİMHAYATTIR
Türkiye Vodafone Vakfı, afetle mücadelede toplumsal bilinç yaratmak amacıyla, AKUT ile birlikte “İletişim HayatTIR, Geleceğimizi Birlikte Kurtaralım” adlı sosyal sorumluluk projesini başlattı. İletişim HayatTIR, 130 günde 20 bin kilometre kat ederek 81 ilde eğitimler verecek. Afetler konusunda toplumun bilinç düzeyinin artırılmasının hedeflendiği projede sosyal sorumluluk gereği tüm web çalışmaları tarafımızdan gerçekleştirilmiştir.

ULUSLARARASI 10. ASSISi DEPREM İZOLASYON KONFERANSI
Deprem İzolasyon Derneği tarafından Türkiye'de 10 cusu düzenlenen konferansın tüm web çalışmaları ile interaktif CD çalışması tarafımızdan başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.
Online katılımcı ve konuşmacı kayıtlarının yapıldığı sistemde, tamamen yönetilebilir bir sistem dernek için oluşturuldu.

İKİNCİ ULUSAL VETERİNER FARMAKOLOJİ ve TOKSİKOLOJİ KONGRESİ
6 - 8 Eylül 2007 düzenlenen konferansın tüm web çalışmaları ile interaktif CD çalışması tarafımızdan başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.
Online katılımcı ve konuşmacı kayıtlarının yapıldığı sistemde, tamamen yönetilebilir bir sistem dernek için oluşturuldu.

ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLLERİ
2005 yılında www.kursunkalem.com sitemiz ile Genel Eğitim Kategorisinde finale kaldık
2006 yılında www.dersimizingilizce.com ve www.onlineyunanca.com sitelerimiz ile Genel Eğitim kategorisinde finale kaldık.
dersimizingilizce.com sitemiz ile Genel Eğitim Kategorisinde üçüncüsü olduk.
2006 tarihinden sonra Microsoft desteğini bu ödülden çektikten sonra bizde hiç bir şekilde bu ödül için yeni başvuru yapmadık.

TÜRKİYE BİRİNCİ REHBERLİK ZİRVESİ
Sponsoru olduğumuz Türkiye Birinci Rehberlik Zirvesi Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kompleksinde 17-18 Kasım 2005 tarihinde düzenlendi.
Büyük bir katılımla gerçekleşen zirveye üretmiş olduğumuz web tabanlı çözümler büyük kolaylıklar sağladı.

BİR İLKE İMZA ATTIK!
17-18 Nisan 2004 tarihlerinde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, ilk Türkiye geneli online ÖSS/LGS deneme sınavlarını, Bilgi Çağı İletişim Derneği'nin (BİLGİDER) gözetiminde Bil Öğretim Kurumları, Superonline sponsorluklarında Sanatçı Ege'nin katılımıyla MEDIALINE tarafından geliştirilen sistemle toplam 37.540 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirdik. Geliştirilen zaman sınırlı deneme sınavlarında; öğrenciler sınavı bitirir bitirmez net, puan, karşılaştırmalı grafik ve Türkiye derecelerine ulaşabildiler.

 

MARKA VE ÜRÜNLERİMİZ

MEDIALINE ®
İnternet bilgi teknolojileri alanında hizmet veren Medya Bilişim Teknoljileri; bu alandaki çalışmalarını MEDIALINE adı ile Türk Panet Estitüsünde markalaştırmıştır.
medialine.com.tr Page Rank : 5

SIBERSTOK ®
Kategorisel olarak görsel ve detayları tedarikçi firma veya kişi tarafından sağlanan, T.C. yasa ve kanunları çerçevesinde onaylı, tüketici hakları kapsamında iade ve değişimi yapılabilecek ürünler siberstok.com da afişe edilerek satışa sunulur. Siberstok tedarikçi firmanın bir nevi bayisidir. İnternetin gücünü en iyi şekilde kullanmaya çalışan siberstok müşteriye en iyi hizmet ve geri bilgilendirmeler ile sipariş takiplerini sunarken, tadarikçisinin ürünlerinide geniş kitlelere taşımayı hedeflemektedir. Bu alandaki faaliyetlerimizi siberstok adı ile Türk Panet Estitüsünde markalaştırdık.
siberstok.com Page Rank : 4

 KURSUNKALEM ®
2003 yılından bu güne www.kursunkalem.com adı ile eğitim portalı olarak yayın üreten; her yıl yayınladığı üniversite tercih robotu ile Türkiye'nin en çok kullanılan siteleri arasında yer alan kursunkalem.com sitemiz ve eğitim faaliyetlerimizi kursunkalem adı ile Türk Panet Estitüsünde markalaştırdık.
kursunkalem.com Page Rank : 4

KELİME EZBERLEME ®

Yabancı dil eğitiminde büyük önem taşıyan kelime ezberleme sorununa geliştirmiş olduğumuz interaktif özel oyunlarla çözüm bulmaya çalıştık. Özel gruplandırılmıs ve sınıflara ayrılmış kelimeleri; biri telaffuzlu olmak üzere beş farklı oyunla ezberleten 4 adet set ürettik ve T.C. Kültür Bakanlığından gerekli izinleri alarak satışa sunduk. Günde sadece bir saat çalışarak bir ayda binlerce kelimenin ezbelenebileceğini ortaya koyan setlerimiz, Akşam gazetesi promosyonu olarak 40.000 adet dağıtıldı. Kolejlerin velilerine tavsiye mektubu gönderdiği kelime ezberleme setlerimiz şuan için Genel İngilizce, SBS İngilizce, Mesleki İngilizce ve Akademik İngilizce olarak şatışa sunulmuştur. Bu faaliyelerimiz kelime ezberleme adı ile Türk Panet Estitüsünde markalaştırmıştır.
kelimeezberleme.com Page Rank : 4

DERSİMİZ İNGİLİZCE

Türkiye'nin tartışmasız en iyi sitesi seçilen dersimizingilizce.com sitemiz ile internet üzerinden binlerce kişiye İngilizce eğitimini profesyonel olarak sunmaktayız. 2006 yılından En iyi yabancı dil sitesi seçilen sitemizde 60.000'in üzerinde üye online İngilizce eğitimi görmektedir.
dersimizingilizce.com Page Rank : 5

ONLINE YUNANCA

seslisozluk.com sitesinin Yunanca içeriğini sağlayan sitemiz, online olarak Yunanca eğitimi vermektedir. Yunanca alanında tek isim olarak anılan Dr. Azmi Aksoy (İhlas Koleji Genel Müdür Yardımcısı) ile yapmış olduğumuz ortak çalışma; Yunanca öğrenmek isteyenlerin başvuru kaynağı olarak hizmet vermektedir.
onlineyunanca.com Page Rank : 6

TUKENDIX
Benzersiz ürün veya benzersiz fiyat kurgusu ile geliştirmiş olduğumuz sitemizde tek ürün veya tek ürün kategorisi ile satış yapılmaya çalışılmaktadır.
2010 şubat ayı itibari ile geliştirilen ye yayına alınan sitemizde; her hafta ürün değişimine gidilmektedir.
tukendix.com Page Rank : 3

© 2004-2011 MEDIALINE®. Medya Bilişim Teknolojileri

Site by MEDIALINE