Google Adwords Danismanligi

AdWords danışmanlığı: Google'ın AdWords açık arttırmalı reklam sisteminin Google arama sonuçları veya Google ağlarında belirlemiş olduğu kriterlere ve kurallara bağlı kalmak koşuluyla mevcut bütçeyi en uygun ve etkin biçimde kullanım hizmetidir.

İnternet reklamcılığında sitenize gelen ziyaretçi sayısı ciddi bir şekilde artmaktadır ama AdWords reklamcılığında bu en iyi ve en yaygın şekilde yapılmaktadır.
Örneğin; herhangi bir site ile anlaşarak belli bir ücret karşılığında reklamınızı verebilirsiniz. Ama reklamınız sadece o sitede yayınlanır ve sadece o sitenin ziyaretçileri reklamınızı görebilir, bu ziyaretçilerinin büyük bir kısmının reklamınızla hiçbir ilgisi olmayabilir.
Oysa AdWords reklamcılığında; sizin için önemli anahtar kelime veya anahtar kelime grupları arandığı zaman reklamlarınız, Google aramalarında veya Google ağlarına dahil olmuş diğer sitelerde yayınlanır. Böylelikle reklamlarınız hedef kitlenize ulaşmış olur.

Sizde bir danışmana ihtiyaç duymadan Google AdWords'e üye olarak 10 dakika içerisinde reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.
Ama danışmanlık hizmeti; reklamlarınızın en düşük bütçe ile en iyi konumda, en uygun aramalarda, en uygun ağlarda ve en etkili şekilde çıkmamasını sağlar.

AdWords danışmanlığı süresince;

  • Kullanmak istediğiniz reklâm bütçesi tarafınızdan belirlenir.
  • İlgili kelimeler tarafınızdan belirlenir ve tarafımızdan sektöre uygunluğu tespit edilir.
  • Mevcut bütçe yönetimi ayrıntılı bir şekilde tarafınıza rapor edilir.
     

Google AdWords başarı hikayelerini okursanız, Google reklamcılığının gücünü daha iyi anlarsınız diye düşünüyoruz.

© 2004-2011 MEDIALINE®. Medya Bilişim Teknolojileri

Site by MEDIALINE