Birkac dakikada blogun milyonlara ulasabilir

Nokia, blogdan tweet'lere ve kişisel web sitesine, internette yaratılan tüm içerikleri birer mobil uygulamaya dönüştürme imkanı veren Ovi App Wizard aracını Türkiye'de de kullanıma sunuyor. Yeni Nokia çözümüyle, kişisel web içeriklerini birkaç adımda milyonlarca kullanıcıya ulaştırmak mümkün.

Nokia, webseverleri yakından ilgilendiren yeni bir çözüm sunuyor. Yeni Ovi App Wizard sayesinde, internette içeriği olan herkes sadece birkaç dakikada uygun ve erişilebilir bir mobil uygulama yaratabiliyor. Böylece içeriklerini milyonlarca kişiye ulaştırabiliyor. 

Birkaç adımdan oluşan Ovi App Wizard çözümü, uygulama yaratmayı son derece kolaylaştırıyor. Hiçbir programlama bilgisi gerekmiyor ve kayıt ücreti ödenmiyor. Yaratılan uygulamalar Ovi Mağaza'ya yüklenerek çok geniş bir mobil kullanıcı kitlesine ulaştırılabiliyor. Ayrıca, bu çözüm sayesinde bloğunuzun kaç kez görüntülendiği de takip edilebiliyor. 

Nasıl kullanacaksınız? 
Ovi App Wizard çözümünden yararlanabilmek için, appwizard.ovi.com/web_nokia/signIn.jsp adresine girerek sadece 6 adımda bir mobil uygulama yaratmak mümkün.

© 2004-2011 MEDIALINE®. Medya Bilişim Teknolojileri

Site by MEDIALINE